SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍH ROKU 2024/2025

V pondělí jsme v naší škole společně přivítali historicky druhé prvňáčky, kteří ve školním roce 2024/2025 poprvé usednou do školních lavic. V mnohých z nich se mísila nervozita s očekáváním něčeho nového, NEOnového. Starší druháci se stali prvňáčkům skvělými průvodci na první cestě do školy. Ve třídách pak společně poznali nové spolužáky, kamarády a nové paní učitelky, o kterých se dozvěděli pár zajímavostí. Po losování týmů a společné hře na nové interaktivní obrazovce se všichni společně veselili na školní zahradě, kde probíhala zahradní slavnost. Zazněla i školní hymna, kterou její autorka Mája zahrála na klavír, který jsme stejně jako interaktivní obrazovku dostali darem od sponzorů.Tímto srdečně děkujeme společnostem Heinz-Glas Decor a DHL za jejich velkorysé dary pro naše žáky. Přejeme si, aby i další dny u nás ve škole byly naplněny radostí a věříme, že se do školy naši žáci budou každý den těšit.