Školné se platí 10 kalendářních měsíců (září – červen), tj. 10x ročně.

Pro školní rok 2024/2025 činí celkem 38 000 Kč.

PLACENÍ ŠKOLNÉHO:

a) měsíčně o10 splátek, tzn. o3 800 Kč na každý měsíc

b) půlročně o2 splátky, tzn. o19 000 Kč na pololetí

c) ročně oooo1 splátka, tzn. 38 000 Kč na školní rok

SOUROZENECKÉ SLEVY:

V případě, že se v NEOnové ZŠ bude současně vzdělávat více sourozenců, lze využít ve školním roce 2024/2025 tyto sourozenecké slevy:

• 2. sourozenec – sleva 30 %;

• 3. sourozenec – sleva 50 %.

Ve výjimečných případech může zákonný zástupce žáka požádat ředitelku školy o odložení platby, snížení školného nebo o úplné zproštění. Každá taková žádost bude posuzována individuálně.

CENA ZAHRNUJE:

· Školní pomůcky,

· vybavení pro výtvarnou výchovu a pracovní činnosti,

· projektové výukové programy,

· vybrané učebnice a pracovní sešity,

· péči speciálního pedagoga.

CENA NEZAHRNUJE:

· Poplatek za školní družinu včetně zájmových útvarů,

· některé učebnice,

· stravné ve školní jídelně,

· výlety a mimoškolní akce,

· vstupné na kulturní a vzdělávací akce navštěvované v rámci školy, apod.

Informace o cenách akcí budou vždy oznámeny předem. Lyžařský výcvik nebo jiné několikadenní akce se budou konat maximálně 1x ročně. Budou plánovány pouze po předchozí dohodě s rodiči.

POPLATEK ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU:

Škola nabídne kompletní odpolední program každý všední den do 16:00 hodin. Na vyučování plynule naváže program volnočasových aktivit organizovaných školní družinou ve spolupráci s MěDDM Sluníčko a ZUŠ Roberta Schumanna Aš, nebo místními sportovními oddíly. Po obědě budou žáci relaxovat, budou vedeni k tomu, aby se v tomto čase věnovali četbě. Poté se po dobu jedné hodiny budou účastnit námi organizované zájmové činnosti. Nabídneme např. keramiku, jógu pro nejmenší, vaření, sborový zpěv, tvořivou dílu, zahradničení, míčové hry a jiné. Po skončení zájmové činnosti bude prostor pro hru nebo vypracování domácích úkolů, budou-li žákům zadány.

ŠKOLNÍ DRUŽINA SE ZAHRNUTÝMI ZÁJMOVÝMI ÚTVARYROČNÍ POPLATEK
1. ročník, 1 – 2 dny v týdnu3 000 Kč