VÁNOČNÍ BESÍDKA VE TŘÍDĚ –  HOST 22. 12. 2023

Poslední školní den tohoto roku jsme strávili v poklidné vánoční atmosféře. Žáci objevili tajný vzkaz u vánočních skřítků, kteří celý adventní čas bydleli v naší třídě a tropili nám tu samé lumpárny. Po rozluštění vzkazu od Ježíška se žáci vydali hledat dárky, během této stopovačky nacházeli různé indicie, kde se dárky mohou nacházet. Nakonec je objevili v učebně dramatické výchovy. Ježíšek dětem donesl spoustu her do družiny, kuchyňku, kočárek a knihy do knihovny. V průběhu oslav nás navštívil vzácný host. Významný sponzor naší školy pan Ing. Pavel Isteník, MBA, jednatel společnosti Hainz-Glas Decor s.r.o., si přišel školu prohlédnout a popřát žákům i pracovníkům školy veselé Vánoce a předat dárek – velkou interaktivní dotykovou obrazovku. Žáci vytvořili pro našeho hlavního sponzora osobní poděkování za podporu vzniku školy v podobě obrazu, který mu společně předali.