Okresní kolo recitační soutěže – 11. 4. 2024

Naši žáci slaví úspěch!

Dnes jsme se autobusem vydali společně se všemi postupujícími z okresního kola soutěže v recitaci do Chebu, kde nás čekala vyšší meta soutěže mladých recitátorů. Dětskou scénu tentokrát hostil Dům dětí a mládeže SOVA. V nulté kategorii, ve které jsme letos soutěžili, své texty předvedlo celkem 15 soutěžících z prvních tříd v našem okrese. Odborná porota měla těžkou práci, aby z nich vybrala 5 nejlepších, které ocenila diplomy. A žáci NEOnové školy získali 3 z těchto 5 diplomů. Všem se básně i složitější próza moc povedly! Škoda je, že nultá kategorie na úrovni okresního kola končí. Doufejme, že nás radost z recitování NEOpustí a budeme se z takto úžasných výsledků radovat i příští rok, kdy už bude možné postoupit do dalších kol.