VEDOUCÍ DRUŽINY: Mgr. et Mgr. Martina Mariana Štadlmajerová, ředitelka školy

Provoz družiny: 6:30 – 16:00 hod

Na začátku školního roku rodiče vyplní a podepíší přihlášku (tištěnou) do školní družiny pro daný školní rok.

V případě jakékoliv změny informací uvedených v přihlášce je nutné informovat písemně školu, nejlépe prostřednictvím školního info systému. Pro bezpečí dětí není možné domlouvat odchod dítěte z družiny telefonicky, vždy je nutné písemné potvrzení.

Školní družina se nachází v kmenové třídě 1. ročníku v budově školy. Kapacita 1. oddělení je 30 žáků.

Pro pobyt venku je ideální převlečení, které si děti nechávají v šatně.

Kritéria přijetí do ŠD

O přijetí k zájmovému vzdělávání rozhoduje ředitel. Podmínkou přijetí je řádně vyplněná přihláška a souhlas zákonných zástupců s ujednáními uvedenými na přihlášce, povinnou součástí je i písemné sdělení zákonných zástupců účastníka o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka ze školní družiny.

Ranní družina

Je otevřená od 6:30 do 7:30 hod.

Program ranní družiny je přizpůsoben aktuálnímu dění ve škole, pedagog v družině nabídne dětem různé činnosti na výběr a ponechává na jejich volbě, čemu se ráno chtějí věnovat. Nabízené činnosti zahrnují výtvarné a rukodělné činnosti, relax. Ve družině je možné půjčit si také knížky na čtení a časopisy.

1. oddělení: Jarmila Zemanová (vychovatelka)

Odpolední družina

Je otevřená v pracovní dny od 12:00 do 16:00 hod.

Provozní doba ŠD může být upravena dle nabídky zájmových útvarů:

Zájmové kroužky jiných organizací 2024/2025

JMÉNONÁZEV KROUŽKUDENPROSTORYČAS
Mgr. Eva KulhaváVýtvarná tvorba od 11. 9. 2024PO, STŠD NEO13:00 – 14:30
Kristýna BirošováVšehochuť aktivit od 3. 10. 2024ČTŠD NEO14:30 – 15:30

Tabulka aktivit ŠD v roce 2024/2025 zde

Řízená činnost v souladu se vzdělávacím programem školní družiny (ŠVP ŠD) probíhá po obědě do 15:00 hod. a zahrnuje čtení, výtvarné činnosti, sportovní aktivity, pobyt na školní zahradě, vycházky do přírody, atd.

V době účasti na odpolední výuce v ZUŠ, MěDDM Sluníčko, nebo dalších zájmových útvarech organizovaných jiným subjektem NEOnová ZŠ ani ŠD neodpovídá za bezpečnost žáka.

1. oddělení: Kristýna Birošová (vychovatelka)

Dokumenty ŠD

Řád školní družiny: stáhnout

Úplata za zájmové vzdělávání ve školní družině: stáhnout